Bűvös Szakács MGE Hagyomány és Evolúció – a versenyzők beosztása

Hagyomány és Evolúció – a versenyzők beosztása

Hagyev martas 1605

A selejtezők 2013. szeptember 15-én és 22-én lesznek, a döntő október 27-én.

A döntőre a Magyar Gasztronómiai Egyesület két zöld kártyát tart fent korábbi Hagyomány és Evolúció versenyek első és második helyezettjei számára.

Versenyhelyszín: 

Gundel Károly Iskola

1097 Budapest, Ecseri út 7.

Első selejtező

A 2013. szeptember 15-i, első selejtezőnapra beosztottak sorrendje

mindenki úgy számoljon, hogy az ételkészítés megkezdése előtt egy órával érkezzen meg; a főzésre 2,5 óra áll rendelkezésre, tehát az első tálalás 10:30-kor kezdődik

Érkezés 7 órától, munkakezdés 8 órától, 10 perces eltolódással:

8:00 Abrudán Zsolt (New York Café/Budapest)
8:10 Pacsi Bálint (New York Kávéház/Budapest)
8:20 Barhó Szabolcs (Borkonyha/Budapest)
8:30 Puskás Csaba (Borkonyha/Budapest)
8:40 Császár András (Onyx/Budapest)
8:50 Elek Richárd (Budapest bisztró/Budapest)
9:00 Geri Kósa (Arcade Bistro/Budapest)
9:10 Győrffy Árpád (Arany Kaviár/Budapest)
9:20 Marczinek Norbert (Olimpia/Budapest)
9:30 Madáchy Attila (Lotus Therme/Héviz)
9:40 Garai Ádám (Mák bisztró/Budapest)

Második selejtező

A 2013. szeptember 22-i, második selejtezőnapra beosztottak sorrendje:

mindenki úgy számoljon, hogy az ételkészítés megkezdése előtt egy órával érkezzen meg; a főzésre 2,5 óra áll rendelkezésre

Érkezés 7 órától, munkakezdés 8 órától, 10 perces eltolódással.

8:00 Szűcs Zoltán (Salon étterem/Budapest)
8:10 Méri Dezső (Salon étterem/Budapest)
8:20 Haraszti Zsolt (Aszú étterem/Budapest)
8:30 Galgóczi Gábor (Aszú étterem/Budapest)
8:40 Daniel O’Shea (Alabárdos étterem/Budapest)
8:50 Heiszler Olivér (Martín Berasategui/San Sebastian)
9:00 Sándor Rodrigo (Borkonyha/Budapest)
9:10 Szalisznyó Tibor Funky Phở Street Art Food/Budapest)
9:20 Vigh László (Prímás pince/Esztergom)
9:30 Volenter István (Walter étterem/Perbál)
9:40 Adamek Balázs (Diófa/Székesfehérvár)

Hagyev 1585

A zsűri

Az alábbi zsűritagok beosztás szerint részben az első, részben a második napon (abc-sorrend)

Bíró Lajos
Cseh János
Harmath Csaba
Litauszki Zsolt
Molnár B. Tamás
Segal Viktor
Vomberg Frigyes

A konyhai munka fegyelmezettségét, célszerűségét és tisztasáságát külön pontozza

Fekete Antonio és Széll Tamás

A konyhai munka pontjai beleszámítanak a végeredménybe.

Az MGE szakácsversenyeinek főtámogatója az OTP Klub

Otp klub x27

 

Konyhariport rovatunkból

Hozzászólások

Hozzászólás Facebook-, Google- vagy Twitter-bejelentkezéssel

Karizmatikus étel

Itt is követhet minket

6,348lájkolóTetszik
665követőKövetés
2,250feliratkozóFeliratkozás

Támogasson minket adója egy százalékával! A Magyar Gasztronómiai Egyesület adószáma: 18116375-2-41

Médiapartnereink

Művelt alkoholista

Mese habbal

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy ne maradjon le semmiről!

Ezt is ajánljuk még

Török menü

Több nyugat-európai nagyvárosban él török kolónia saját piaccal, üzletekkel, reggeltől késő estig nyitva tartó éttermekkel. Bécsben a Brunnenmarkt környéke egy ilyen vitális vidék - a...

Kiemelt cikkek

Könyvek (Webshop)

Konyhauniverzum

A főzés tudománya